ליצירת קשר

  גדר חיה מלאכותית

  חברת מלבלבים מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של צמחייה מלאכותית ומרשימה, זאת לרבות עציצים מלאכותיים, גדר חיה מלאכותית ועוד רבים אחרים. צמחייה ייחודית זו מעניקה לרבים את האפשרות ליהנות מנוכחותם של צמחים מרשימים ומרהיבים אשר לא דורשים כלל תחזוקה או מאלצים אתכם להשקיע משאבים רבים לשם שמירה על המראה החינני והרענן של הצמחייה.

  גדר חיה מלאכותית – הכירו את המענה המושלם לפרטיות שלכם

  קיימים פתרונות רבים לגידור ויצירת ההפרדה בין שכנים. בעוד רבים בוחרים את הגדר הפשוטה, הרי שאתם יכולים להתקין גדר חיה מלאכותית אשר תעניק לכם את הפרטיות המבוקשת עליכם ותשמור על המראה המרשים והייחודי שלה במשך תקופה ארוכה מאוד, זאת מבלי שיעלה הצורך בתחזוקה בלתי פוסקת, השקיה רבה של הגדר וטיפול מתמיד נגד מזיקים שונים שעשויים היו להיצמד אל גדר חיה טבעית. מעבר לכך, הגדר החיה מאפשרת למעשה לרבים ליהנות מהפרטיות שלהם בו בזמן שמאפרת להם להביט לנוף ירוק עד במקום בעוד גדר מתכתית.

  הגדר המלאכותית תגרום לכל אורח להניח כי אתם עובדים ללא הפסקה על טיוחה של הגדר החיה, כשבפועל ההשקעה הראשונית שלכם בנושא, היא למעשה הדבר היחיד שיהיה עליכם לעשות. את הגדר החיה ניתן יהיה ליצור בהתאמה להעדפות האישיות והעיצוביות שלכם. כך נתאים את צורת העלים, הצמחים השונים שהגדר כוללת והמגע הייחודי אשר הגדר החיה מציעה לכם.

  גדר חיה מלאכותית – בוחרים בגדר במראה המרשים והאסתטי ביותר

  גדרות בין בתים מהוות חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים, וכעת בעזרתה של חברת מלבלבים המקצועית, גם אתם יכולים לחדש את מראה הגינה שלכם בצורה המרשימה והנוחה ביותר. הגדר המלאכותית לא דורשת גיזום ותמיד תהיה זו אשר שומרת על המראה המדויק והחינני שלה, גם בשעה ששאר הצמחים בגינה שכם החליטה לוותר על העלים שלהם בתקופת הסתיו או החורף. צרו קשר עם חברתנו והצוות שלנו ישמח לסייע בעיצוב ואספקת הגדר החיה המלאכותית שהווה את הפתרון המושלם למי שרוצה ליהנות מהאסתטיקה של הגדר החיה, אך בלי כל המהומה ובמינימום השקעה.

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

   גדר חיה מלאכותית זול

   גדר חיה מלאכותית מתאימה לפרטיים, אולמות אירועים, מסעדות ועוד. מומלץ לקבל שירות מקצועי מחברה המתמחה בתחום. ניתן לקבל ייעוץ, לבחור את הגדר המקסימה הרצויה והחברה תדאג לכל השאר. המחירים הינם נוחים לכל כיס וכל אחד יוכל למצוא את הגדר המתאימה מבחינת כל השיקולים. חברת מלבלבים יכולה לספק צמחייה מלאכותית נוספת לגינה ולחללים הפנימיים בבית.

   גדר חיה מלאכותית – איך מתקינים?

   גדר חיה מלאכותית ניתן להתקין עם הבנייה והקמת החצר והגינה, בעת שיפוצים, כאשר הגדר החיה הקיימת נובלת וסתם כאשר רוצים להתחדש במראה חדש. התקנתה ישימה מאוד בכל מקום כולל לאחר שעוקרים גדר חיה קימת. במקרים רבים נמנעים גננים ואנשי מקצוע לעקור גדר חיה ולנטוע במקומה חדשה בגלל העבודה הרבה הכרוכה בכך. הם לרוב, אוהבים לטעת על שטח בתולי. יותר מכך, במקרים רבים מצויים שורשים של השיחים הקודמים בתוך הקרקע ונוכחותם מפריעה לצמחים חדשים להתפתח. התקנת גדר מלאכותית נעשית על ידי מומחים אשר יוצרים את התשתית בצורה מקצועית ומאפשרת לצמחייה לעמוד איתנה בכל תנאי מזג אוויר.

   לגדר כזאת יש שפע של יתרונות. היא עשויה מחומרים פלסטיים ואיכותיים אחרים העמידים לרטיבות ולפגעי טבע נוספים. המראה שלה נותר נאה לאורך זמן. כאן מדובר על הוצאה אחת ראשונית ותו לו. אין צורך בתחזוקה מורכבת למעט רחיצת הגדר על ידי צינור מים לניעור הלכלוך והאבק הדבק בה. זהו יתרון אדיר לעומת גדר חיה אשר יש צורך לתחזקה על בסיס קבוע ולאורך מרבית ימות השנה. הטיפול בה כולל השקיה, גיזום, עיצוב, דישון, טיפולים כאשר מזיקים תוקפים והעלים הופכים לנגועים. במקרים קיצוניים, יש להוריד את הגדר ולשתול אחרת במקומה מה שמייקר רבות.

   גדר חיה מלאכותית מחיר

   גדר חיה מלאכותית מהווה פיתרון נהדר לכל החפץ בגידור שטח פרטי/ציבורי בדרך שונה. ניתן לבחור גדר צבעונית ונאה אשר משתלבת היטב בסביבה. הפתרון הנ"ל משווה למקום מראה טבעי ללא  השקעה השוחקת והקבועה הנדרשת בתחזוקת גדר חיה. הגדר מחזיקה מעמד זמן רב ללא בלאי. מומלץ להיעזר בחברת מלבלבים היכולה לייעץ בנושא ולספק את הגדר המתאימה ביותר.