ליצירת קשר

  דשא סינטטי איכותי

  דשא סינטטי איכותי יכול ללא ספק להוות את התוספת המושלמת לכל מקום. הוא אינו דורש השקיה ושגרת תחזוקה יומיומית וניתן יהיה להציבו אותו לא רק בגינה או במרפסת שלכם, אלא ניתן יהיה להשתמש בו גם בעבור חיפויי קירות חיצוניים של בתים פרטיים, חדרי משחקים פנימיים ועוד. חברת סינטטי טק המקצועית מעמידה לרשותכם את הצמחייה המלאכותית המרשימה ביותר, זאת לרבות דשא סינטטי מרשים אשר בעל מראה ייחודי וחינני אשר נשמר למשך שנים ארוכות.

  איך מזהים ובוחרים דשא סינטטי איכותי?

  דשא סינטטי הוא למעשה דשא מלאכותי אשר עשוי מחוטי פלסטיק בעלי צפיפות גבוהה אשר מסודרים זה לצד זה כשטיח.

  • בטיחות מעל הכל – הדשא הסינטטי הנבחר על ידכם חייב לעמוד בתו התקן המחמירים ביותר, זאת על מנת להבטיח את העובדה כי הוא יהיה בטוח לשימושם של הילדים ובעלי החיים. אישור של מכון התקנים לדשא יהיה זה שיבטיח את העובדה כי אין חשש לכך שרעלים שונים ייפלטו מהדשא.
  • המגע הנעים ביותר – דשא סינטטי איכותי יהיה זה אשר יהיה גם זה אשר יהיה רך ונעים למגע. כך שגם במידה ותבחרו להלך עליו יחפים, הרי שהסיבים של הדשא יהיו נוחים ורכים דיים.
  • בוחרים את הסוג הנכון של הדשא – יש לציין כי קיימים סוגים שונים של דשא סינטטי אשר עומדים לבחירתכם, נמוך בינוני וגבוה. את הדשא ניתן יהיה להציב באזורים שונים ובהתאמה לסוגיו ניתן יהיה להתאימו לכל אזור שרק תרצו.

  דשא סינטטי איכותי רוכשים רק אצל המומחים בתחום

  אנו בחברת מלבלבים מבינים כי הוספתה של צמחייה מלאכותית לחייכם הינה בחירה חשובה ועל כן נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי שלנו. יחד נוכל לאתר בעבורכם את הפריטים האיכותיים והעמידים ביותר שיצליחו ללא ספק לשדרג את המראה והאווירה בכל מקום בו יוצבו. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום ואנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך עד להצבת הצמחייה הנבחרת בבית או במשרד.

  דשא סינטטי איכותי

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

   דשא סינטטי מחיר

   דשא סינטטי איכותי הינו פיתרון נהדר לכל מי שרוצה לקבל משטח ירוק בשטחו מבלי להשקיע מאמץ רב בטיפול בו. ניתן למצוא אותו במקומות שונים. אנשים פרטיים רוצים אותו בגינותיהם, ומוסדות ציבוריים רוצים להניח את החיפוי הנ"ל במגרשי שעשועים ומשחקים, ישנם חברות המבקשות אותו באתרי קאנטרי קלאב שבבעלותם ועוד. במרבית המקרים, בוחרים בצבע הירוק המשדר חיוניות וטבעיות. מומלץ לקבל ייעוץ מחברת מלבלבים  המקצועית המספקת ומתקינה אותו.

   דשא סינטטי במבצע

   ניתן למצוא סוגי דשא שונים וביניהם: אוורסט, נפוליאון, נאפה ועוד. כולם מגיעים בצבעים נוספים דוגמת צהוב, כחול ועוד. התקנתו נחשבת למורכבת מעט. יש צורך להכין את השטח והדבר אומר: ניקוי, עקירת עשבים ושורשים, יישור, וכן, ריסוס כשבוע לפני ההתקנה.  הצוותים המתקינים יגיעו במועד שנקבע מול הלקוח. הם יניחו מצע תחתון ויקפידו על שיפוע מסוים לצורך ניקוז המים. לאחר מכן, יניחו יריעות מתחת ועליהן יתאימו את משטחי הדשא בצורה מושלמת. במידת הצורך, יחתכו חלקים עד אשר תתקבל הצורה המתוכננת. קיבוע הדשא ליריעה נעשה על ידי רצועות הדבקה אותם מצמידים באמצעות דבק, מסמרים או יתדות. בסוף התהליך יתבצע סירוק עד לקבלת משטח אחיד ואסתטי.

   ההשקעה בדשא הסינטטי משתלמת. היא, לרוב, חד פעמית בעת ההתקנה, ותחזוקתו, אם קיימת, קלה  וזולה. כל סוג של דשא סינטטי הינו רך למגע ונעים לדריכה. הוא עמיד בפני פגעי הטבע: כולל שמש, רוח, ברד ועוד. כאשר מתקינים אותו בצורה מקצועית הוא ישמור על מראהו הנאה לאורך זמן. יחד עם זאת, כאשר יש צורך לטפל במקומות בהם הוא מתבלה, אזי החברה המתקינה יכולה לספק את השירות. מומלץ לפנות לחברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום. מומחיה יכולים לייעץ, לספק ידע ולבצע את כל העבודה.

   דשא סינטטי למרפסת

   התהליך מול חברת מלבלבים המומלצת מתחיל בהזמנה ולאחר קבלת מידע על המקום וצרכי הלקוח היא תתארגן, תספק ותתקין את המשטחים היטב ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח. השירות הינו מקצועי ואמין עם יחס אישי. דשא סינטטי איכותי יספק מראה רענן וצבעוני לכל גינה ומשטח בכל גודל ומידות.