ליצירת קשר

  עצים מלאכותיים

  עצים מלאכותיים נדרשים רבות באתרים שונים שרובם עסקיים, מוסדיים, ממשלתיים ועוד. נדיר למצוא אותם אצל אנשים פרטיים, אולם לא מן הנמנע שהם יהיו מבוקשים גם שם. הם מיוצרים מחומרים איכותיים ובטכנולוגיה גבוהה, ולכן, נחשבים לעמידים מאוד. מתאימים בעיקר לסביבה חיצונית אך יכולים לפאר גם חצר פנימית של לובי במבנה נאה. חברת מלבלבים מתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של עצים אלו.

  עצים מלאכותיים – מגוון רחב

  עצים מלאכותיים רבים מיוצרים עם בסיס של גזע טבעי. על ידי כך אווירת הטבע נשמרת. על הגזע הנ"ל שוזרים את הענפים והעלווה הנלווית. ניתן למצוא עצי בננה והדר ועצים נוספים. כמו כן, שיחי במבוק ופיקוס ועוד. יצרנים רבים מציגים לראווה גם עצי מייפל קטנים חנוטים. לצידם ניתן לבחור בצמחייה מלאכותית נוספת מגוונת כמו פרחים, צמחייה משתפלת, ועוד. שילוב מוצלח יתרום למראה רענן והרמוני של חללי המבנה והסביבה  החיצונית שלו. עצים אלו מיוצרים מחומרים דוגמת: פלסטיק, משי וסיליקון איכותיים ובטכנולוגיה מתקדמת. כך, הם נראים במיטבם לאורך זמן וכמעט ללא בלאי. ממבט חטוף ואפילו מקרוב לא יהיה ניתן להבחין שהם אינם טבעיים. ניתן להעמידם בשמש, באוויר מדברי יבש בסביבה רטובה ועוד והאפקט השלילי של מזג האוויר עליהם יהיה שולי.

  שלא כמו צמחייה טבעית, תחזוקתם קלה. אין צורך להשקות, לגזום, לדשן ועוד. הם אינם נובלים ואין צורך לחדשם מעת לעת. מה שנדרש הוא לנקותם באבק ולכלוך עדין הנדבק אליהם. בסביבה חיצונית ניתן לעשות זאת בקלות עם צינור מים. רוכשים אותם בעיקר מוסדות תרבות, עסקים בתחום האירוח, מסעדות יוקרה, ועוד. כל אחד יכול לבחור מספר סוגים בגדלים ונפחים שונים על פי צורך טעם אישי ועוד. החברה יכולה להובילם אל האתר הנדרש ואף להציבם כנדרש.

  עצים מלאכותיים למרפסת קונים רק ממלבלבים

  חברת מלבלבים הינה מקצועית מאוד בתחום וקהל לקוחותיה מגיע מכל הארץ. ניתן לראות מבחר ממוצריה באתר האינטרנט שלה, להזמין ולקבל במועד שנקבע. ניתן להזמין גם הזמנות מיוחדות של סידורי פרחים, קירות ירוקים ועוד. כל אלו יתרמו ליצירת המראה הנכון והאווירה הנדרשת בכל מקום.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

   עצים מלאכותיים לבית

   עצים מלאכותיים לבית יוסיפו רבות למראהו ולאווירה הקיימת בו. הם מותאמים לסביבה חיצונית אבל גם לחצר פנימית בכניסה לבית, לגגות ולמרפסות שמש. ניתן למצוא מגוון רחב בגדלים ומסוגים שונים. הייצור נעשה מחומרים איכותיים ומשום כך, הם דומים במראה שלהם לעצים טבעיים. חברת מלבלבים מתמחה בייבוא ובייצור שלהם ויכולה לסייע בבחירה לכל לקוח מתלבט.

   עצים מלאכותיים לבית – איזה סוגים קיימים?

   כל לקוח יכול להתרשם ממגוון רחב קיים. ניתן למצוא עצים מלאכותיים לבית המיוצרים על בסיס גזע טבעי. בנוסף, עצים חנוטים זעירים מסוג מייפל, עצי בננה והדר, שיחי במבוק ופיקוס ועוד. לצידם, מבחר רב של צמחייה משתפלת, פרחים ועוד. ניתן לבחור מכל הסוגים גם יחד ולהניח בחללי הבית השונים כדי ליצור מראה טבעי והרמוני בכל מקום. ניתן להציב את העצים בסביבה רטובה, באוויר יבש,  בזווית ישירה לקרני השמש ועוד. הם אינם נפגעים מכל אלו ומפגעי מזג אוויר נוספים, ולמעשה, עמידים לטווח זמן רחב. אין צורך לתחזקם כמו הטבעיים ובין היתר: להשקות, לגזום, לדשן ועוד. הטבעיים נובלים מעת לעת ויש לחדשם בהשקעה נוספת. כך קיים חיסכון רב בעת הרכישה ולאורך זמן. לצד החיסכון הכספי אין צורך להקדיש מאמץ ומחשבה לתחזוקה. לכל היותר יש צורף לשטוף אותם בצינור מים מעת לעת.

   עצים מלאכותיים מחיר

   ייצור עצים אלו נעשה תחת בקרת איכות קפדנית ובטכנולוגיה מתקדמת. הם מיוצרים מפלסטיק עדין, ממשי ומסיליקון עם גימור מושלם, ולכן, המראה שלהם קרוב מאוד לטבעי. השיווק נעשה דרך אתרי החברה ובחנויות שונות וקיים גם שירות הובלה והתקנה לחפצים בכך. נוסף לבתים, רוכשים אותם גם מוסדות ציבור, עסקים בתחומי האירוח ואחרים ועוד. בכל מקום הם יוסיפו נוי וחן טבעי רב.

   עצים מלאכותיים למרפסת

   התחום הנ"ל נחשב למקצועי ועוסקים בו מומחים בתחומי הייצור העיצוב ועוד. חברת מלבלבים נחשבת לחברה מובילה בישראל ומנהליה מכירים את הנושא לעומק. הם יכולים לייעץ באופן פרטני לכל לקוח מתלבט לגבי העץ המתאים ביותר לחצר ביתו, לפטיו שלו ולאזורים אחרים בו. האספקה תיעשה על פי לוח הזמנים שנקבע מולו.