צמחייה מלאכותית לעסקים ומוסדות

בין לקוחותינו:

מגוון פתרונות מעוצבים של צמחייה מלאכותית למשרדים, מסעדות, מלונות, בתי מסחר ומוסדות. שרותי ייעוץ ותכנון.

במציאות עסקית תחרותית, עיצוב חללים באמצעות סביבה ירוקה, חיננית ונינוחה הינו תנאי חיוני ליצירת מרחב עבודה אטרקטיבי וחוויית לקוח חיובית.צמחייה מלאכותית מציעה פתרון איכותי להשגת מטרות אלו תוך חיסכון בזמן ובמשאבים. הצמחים המלאכותיים שלנו עשויים מחומרים איכותיים במטרה לחקות את המראה והמרקם של צמחים אמיתיים, לרמה כה גבוהה שכמעט ובלתי אפשרי למצוא הבדלים ביניהם. זאת הסיבה שהצמחייה מלאכותית שאנו מציעים הפכה לחלופה פופולרית לצמחים טבעיים עבור רבים מבתי עסק ומוסדות ציבוריים.

משרדים
מוסדות חינוך וספריות
מסעדות ובתי קפה
חנויות
מרכזי קניות
בתי מלון וצימרים
מרפאות ובתי חולים

צמחייה מלאכותית לעיצוב חללים עסקיים, מסחריים וציבוריים

אחד היתרונות המרכזיים של צמחייה מלאכותית הינו הצורך המינימלי בטיפול ובתחזוקה. בניגוד לצמחים טבעיים, הזקוקים להשקיה קבועה, הדברה, גיזום ואור שמש, צמחים מלאכותיים אינם זקוקים לדבר מעבר לניגוב אבק מדי פעם. היעדר הצורך בהשקעה בטיפוח הופך את הרכישה של העציצים המלאכותיים להחלטה נבונה כאשר מדובר בעיצוב חללים ציבוריים, עסקיים ומסחריים להשגת מראה אטרקטיבי, אסתטי ונעים. רכישת צמחים טבעיים עבור חללים גדולים עלולה להסתכם בסכומים גבוהים. מעבר לכך, השקעה כספית נדרשת גם עבור הטיפוח, הן לרכישת חומרי טיפול והדברה והן לצריכת המים להשקייה. צמחייה מלאכותית, לעומת זאת, מציעה פתרון חסכוני עבור בעלי עסקים, שכן היא זולה יותר לרכישה ואינה דורשת הוצאות שוטפות, כגון חשבונות מים, עלויות דשנים והחלפת צמחים שנפגמו. 

בניגוד לצמחים טבעיים, המראה של צמחיה מלאכותית אינו נפגם עם הזמן ואינו מושפע משינויי טמפרטורה, לחות או תאורה ונשאר יפה ורענן במשך שנים רבות. בניגוד לצמחים טבעיים רבים שעוברים שינויים עונתיים ולא תמיד נראים במיטבם, צמחייה מלאכותית מספקת מראה מושלם במהלך כל השנה. משום שצמחיה מלאכותית אינה זקוקה לתנאי אקלים או תאורה מיוחדים, ניתן למקם אותה בכל מתחם, פנימי או חיצוני. בין אם מדובר במשרד תאגידי, לובי של מלון, מסעדה או מוסד חינוכי, צמחים מלאכותיים ישתלבו באופן הרמוני בכל סביבה. צמחייה מלאכותית מספקת פתרון אסתטי ורסטילי וגמיש מציעה אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות: תוכלו להזיז את העציצים המלאכותיים בקלות כדי לסדר מחדש מפעם לפעם, בהתאם לשינויים בעיצוב או חלוקה של החלל או כדי להתאים את אותם לערכת הצבעים של המותג.

חשוב לזכור כי צמחים טבעיים עלולים לעורר אלרגיות לגרום לאי נוחות לבעיות בריאותיות. צמחייה מלאכותית מספקת פתרון היפואלרגני ויוצרת סביבה בריאה יותר עבור עובדים, לקוחות ומבקרים.

שימושים נפוצים בצמחיה מלאכותית במוסדות ומשרדים

צמחייה מלאכותית היא פתרון דקורטיבי ופונקציונלי שמיועד ליצור אווירה נעימה ומרשימה בחלל. השימוש בצמחייה מלאכותית יכול לשפר את האסתטיקה, לספק רעננות ולחיות, וליצור תחושה של טבעיות בחללים מסחרים או ציבורים.

צמחייה מלאכותית לבניין
צמחייה מלאכותית במשרדים, לובי וחדרי המתנה

באמצעות צמחים, סידורי פרחים ועצים מלאכותיים ניתן להפוך את חללי המשרד, לובי או אזורי המתנה אפרוריים ומשעממים לחללים מזמינים, מלאי צבע, אווירה נינוחה ומחבקת. צמחיה מלאכותית יכולה לשמש להוספת מגע טבעי מרענן לאזורי קבלה, חדרי ישיבות, קיוביקים וחללי עבודה משותפים.

קיר ירוק מלאכותי
צמחייה מלאכותית בבתי מלון ומסעדות

גם בתי מלון, אתרי נופש ומסעדות יכולים להשתמש בצמחייה מלאכותית כדי ליצור אווירה מרגיעה ומסבירת פנים לאורחים. מלובי מלונות ומסעדות ועד אזורי ספא ופטיו חיצוניים, צמחים מלאכותיים יעניקו לכל חלל אירוח תחושה של שלווה ויופי טבעי.

צמחיה מלאכותית לבית ספר
צמחייה מלאכותית במוסדות חינוך וספריות

צמחייה מלאכותית יכולה להיות תוספת מצוינת לעיצוב כיתות, ספריות ואזורים משותפים בבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות כדי ליצור אווירה מרעננת ומרגיעה לסטודנטים ולסגל.

דקל הוואי מלאכותי למשרד
צמחייה מלאכותית במרפאות ובתי אבות

צמחים מלאכותיים מסייעים ביצירת סביבה תומכת ומנחמת למטופלים, צוותי עבודה ומבקרים במסגרות בריאות כגון בתי חולים, מרפאות ובתי אבות. ניתן להשתמש בהם באזורי המתנה, בחדרי חולים ובמסדרונות.

טיפים לעיצוב חללים פנימיים וחיצוניים באמצעות צמחייה מלאכותית

סל קניות

0
image/svg+xml

אין מוצרים בסל

המשך קניה

לקבלת הצעת מחיר מוסדית?

איך נוכל לעזור?
Call Now Button