ליצירת קשר

  קיר ירוק מלאכותי

  קירות ירוקים הפכו עם הזמן להיות חלק חשוב בחייהם, בבתים ובמשרדים של אנשים רבים. נוכחותם יוצרת תחושה של טבע בכל מקום בו מותקנים ורבים בוחרים להוסיף אותם לשם יצירתה של סביבה ירוקה, מזמינה, מרגיעה ונעימה לשהייה. חברת מלבלבים שמחה להעמיד לרשותכם קיר ירוק מלאכותי אשר טומן בחובו את כל יתרונותיהם של הקירות הירוקים הטבעיים אך אינו דורש מכם מערכת השקיה משוכללת ושגרת תחזוקה מתישה ויומיומית.

  איפה יכול להתאים קיר ירוק מלאכותי?

  קירות ירוקים מהווים ללא ספק את העיטור המרשים ביותר בכל מקום בו נמצאים ומעבר למראה המרשים שלהם, הם טומנים בחובם יתרונות מגוונים. קיר ירוק מלאכותי לא דורש תחזוקה ואינו גורר הוצאות כלכליות עקב השקיה ודישון. הקיר ישמור על המראה המרשים שלו ויכול להיות מותקן במגוון רחב של מקומות, גם במידה ואינם חשופים לאור השמש. נוכחותן של הקירות הירוקים המלאכותיים תהווה את התוספת המרשימה ביותר בעבור רבים וניתן יהיה להתאים אותה גם למקומות הבאים:

  • מרפסות
  • חצרות בתים
  • משרדים
  • חדרי אוכל
  • בתי חולים, בתי אבות ודיור מוגן
  • ספריות ומוזיאונים
  • אולמות אירועים
  • בנקים
  • ועוד…

  כיום, יותר ויותר חברות וארגונים לצד אנשים פרטיים מבינים עד כמה הנוכחות המרשימה של קיר ירוק יכולה להשפיע על האווירה הנוצרת במקום. לאור עובדה זו, רבים בוחרים להתקינו במגוון רחב של מיקומים, זאת תוך התאמתו המדויקת של הקיר הירוק למקום בו נמצא ולעיצוב הקיים בו.

  קיר ירוק מלאכותי – מחזירים את הטבע לחיים

  בעולם המודרני בו אנו חיים, רבים מתקשים למצוא את המקום בו הטבע פוגש את חייהם. מחקרים רבים כבר הוכיחו כי הצבע הירוק ונוכחותה של צמחייה, גם אם מלאכותית, יהיו אלו אשר יתרמו לשיפור מצב הרוח והבריאות שלכם. חברת מלבלבים שמחה להעמיד לרשותכם את הצמחייה המלאכותית האיכותית ביותר אשר תוכל להוות את פינת הטבע הקטנה והאישית שלכם בחיים בעולם בו אנו מוקפים בקירות בטון מכל עבר.

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

   קיר ירוק מלאכותי מחיר

   קיר ירוק מלאכותי עשוי להיות תוספת נאה לחללים ייצוגיים שונים. כך במבנים שנועדו לאירוח, להצגות, ללובי ו/או כניסת קהל מבקרים במשרדים, בבניינים מהודרים ועוד. קיר איכותי כזה נראה ממבט חטוף וקרוב כקיר מצמחייה טבעית. ניתן לבחור קירות העשויים מצמחייה מגוונת בהתאם לטעם האישי של הבעלים, המעצבים וכדומה. חברת מלבלבים מתמחה ביצירתם ובהצבתם.

   קיר ירוק מלאכותי מחיר משתלם מחברה מובילה

   מומלץ לקבל ייעוץ ושירות מחברת מלבלבים הנחשבת לאחת המובילות בתחום. זאת בזכות הידע הנצבר בה, המיומנות והמקצועיות של מנהליה, ההקפדה על ייבוא וייצור איכותי ועוד. כל לקוח יוכל ליהנות  מהשירות לאחר שקיר ירוק מלאכותי יפאר את האתר שלו. כל השירות יינתן עם יחס אישי לכל לקוח.

   קיר ירוק מלאכותי – איך מייצרים

   קיר ירוק מלאכותי מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת. את הצמחייה הנבחרת שוזרים לתוך בסיס עם מצע מיוחד כך שהיא נטוע לתוכו בחוזקה. הצמחייה עצמה מיוצרת מפלסטיק, מסיליקון או ממשי,  לכן, נראית תמיד במצב מעולה ונותרת במיטבה ללא בלאי לאורך שנים ארוכות. ניתן להציב אותה בחללים סגורים או באוויר הפתוח על קיר ייצוגי לעיטור וכדומה. היא אינה נפגעת מלחות וגשם, מאוויר יבש וכדומה. התחזוקה שלה מעטה, ולמעשה, יש צורך בעיקר בניקוי האבק ממנה. בסביבה חיצונית ניתן אף לשטוף אותה עם צינור גינה. עבור אנשים פרטיים ואנשי עסקים הסידור הזה נוח וחוסך זמן וכסף. היתרונות הכספיים נוצרים כבר בזמן הרכישה וממשיכים, איפה, לאורך זמן. ניתן לבחור מגוון סוגי צמחים בהתאם לצורך, לסוג המבנה והאתר, לטעם האישי ועוד.

   צמחייה מלאכותית מתאימה לכל מקום ומגיעה במגוון רחב. לצד קירות ירוקים שימשכו מאוד את תשומת הלב ניתן להעמיד, שיחים, עצים, פרחים ועוד. כולם מגיעים בכלי קיבול שונים כמו אדניות, כדים ועציצים העשויים מחרס, עץ, פלסטיק וכדומה. ניתן לבחור בגדלים שונים. אם רוצים שהקיר הירוק המלאכותי יבלוט הרי שתיבחר צמחייה בגודל קטן ואינטימית שתשמש רק כתפאורה משלימה. צריך לזכור, כי תמיד ניתן לשנות מיקום ללא צורך בהתחשבות באלמנטים דוגמת אור חיצוני, שמש וכיוצא בזה. היא מאפשרת גמישות רבה בחס לצמחייה טבעית.