עץ מלאכותי

פתרון ורסטילי, חסכוני וקל לתחזוקה מהווה בחירה מצוינת לעיצוב חללים באווירה טבעית.

הכירו את הטרנד החדש בעולם של מעצבי הפנים: עץ מלאכותי, האופציה המסוגננת וקלת התחזוקה לעיצוב חללים. רבים מעצים מלאכותיים “המדור החדש” נראים כל כך אמיתיים, עד שאי אפשר להבדיל ביניהם ובין “אחיהם” הטבעיים. למעשה, בדגמים המובחרים גם הטקסטורה, המרקם והתחושה “מרגישים” אמיתיים לגמרי, כך שקשה מאוד להגיע למסקנה חד משמעית האם מדובר ביצירת הטבע או האדם. 

אם כך, אז ההבדל המרכזי בין עץ טבעי לעץ מלאכותי אינו נעוץ באסתטיקה אלא בתנאי התחזוקה והטיפול. מכוון שהעצים המלאכותיים לא זקוקים להשקיה או גיזום, אינם רגישים לשינויים עונתיים וחסינים מפני נזקי האקלים, הטמפרטורות הקיצוניות והלחות, הם מהווים פתרון עיצובי אולטימטיבי לכל מתחם – סגור או פתוח, פנימי או חיצוני, פרטי או  ציבורי.

קטלוג עצים מלאכותיים>

עצים מלאכותיים ללובי

הסיבות להשתמש בעץ מלאכותי בעיצוב הבית, המשרד או חלל מסחרי?

מהאופציות הקלאסיות – עץ פיקוס, עץ דקל או זית ועד לזנים האקזוטיים, כמו עץ במבוק או בונסאי, עצים מלאכותיים מגיעים במגוון רחב של מינים, גדלים וסגנונות, כך שכל צרכן יוכל למצוא את העץ המושלם עבורו, בהתאם להעדפות האישיות והצרכים העיצוביים. לאלה המחפשים פתרונות ייחודיים, מוצעים דגמים “משוכללים” עם ענפים מתכווננים, המאפשרים להתאים את המראה של העץ באופן אישי, על פי הדרישות של החלל.

עץ מלאכותי הינו מוצר פרקטי, בעל יתרונות רבים וחשובים. אחד מהם הוא עמידות לנזקי הזמן. בניגוד לעצים אמיתיים, עץ מלאכותי שומר על המראה הרענן שנה אחר שנה ולעולם לא קומל ומת. עצים מלאכותיים חסכוניים יותר מאלה הטבעיים, מכוון שהם מבטלים את הצורך בהחלפה ותחזוקה מתמדת. בנוסף, עץ מלאכותי לא מלכלך, משיל עלים או מייצר אבק ולא מעורר אלרגיות או רגישות בדרכי הנשימה.

בכל הנוגע לעיצוב חללים באמצעות עצים מלאכותיים, האפשרויות הן אינסופיות. העץ שעומד בפינה של החדר מתחם את האזור ומקנה לו אפקט דרמטי, מלא בנוכחות ואופי. ניתן להשתמש בעץ מלאכותי כדי להוסיף צבעוניות ומגע של טבע למסדרון או אזור הכניסה. בחללים גדולים יותר אפשר למקם כמה עצים מלאכותיים ליצור תחושה של זרימה, רעננות ומרחב נשימה. 

השימוש בעצים מלאכותיים אינו מוגבל רק לחללים פנימיים. למעשה, בשל דרישות תחזוקה נמוכות ועמידות בפני מזג האוויר, הם יכולים לשמש לצרכי השידרוג של אזורים חיצוניים, כמו פטיו, מרפסות או חצר. עצים מלאכותיים מושלמים למתחמים חיצוניים באזורים שסובלים ממזג אוויר קשה או תנאי אקלים בעייתיים. 

בנוסף למטרות הדקורטיביות, לעצים מלאכותיים יש גם יתרונות פונקציונליים. כך, ניתן להעזר בהם על מנת ליצור פרטיות, בידוד או כדי להפריד בין אזורים שונים בחלל. תכונה זאת עשויה להיות שימושית במיוחד במשרדים או חללים ציבוריים גדולים כדי לחלק את המרחב לאזורים ייעודיים.

עצים טבעיים בדרך כלל יקרים הן לרכישה והן לתחזוקה, במיוחד כאשר מדובר באלה שמתאימים לחללים ציבוריים גדולים. לעומתם, עצים מלאכותיים מציעים פתרון לאתגרים העומדים בפני בעלי משרדים, מרכזי בידור, בתי מלון ומפעלים קולינריים, כמו מסעדות ובתי קפה, ומספקים סביבת אוכל אסתטית ומסוגננת ללא הוצאות שוטפות לתחזוקה כמו חשבונות מים, עלויות דישון והחלפת צמחים פגומים.

עצים לבנים מלאכותיים

סוגים וסגנונות של עצים מלאכותיים:

עצי דקל מגיעים בגבהים ובסגנונות עלים שונים, והם מושלמים ליצירת אווירה טרופית במוטיב של חוף הים ואווירה אקזוטית. 

עצי פיקוס מתאפיינים בעלווה השופעת ובמראה אלגנטי ומסוגנן. ניתן למקם עץ פיקוס מלאכותי גדול ליצירת נקודת פוקוס או לפזר מספר עצי פיקוס קטנים כדי להוסיף תחושה רעננה וזורמת לחלל

עץ ויסטריה הוא בחירה מושלמת להוספת יופי לכל חלל, ביתי או מסחרי. הצמח המדהים הזה יכול להביא לתחושה של יוקרה ואלגנטיות לכל סביבה.

עץ מייפל אדום אידיאלי לתחושה סתווית, יוסיף עומק וחמימות לכל חלל. עם עלים בגוונים חמים של אדמדם וקרם, המייפל האדום מצטייר כעץ איכותי ואלגנטי המביא חמימות ורוגע לסביבה. 

צמחייה מלאכותית למשרד

סל קניות

0
image/svg+xml

אין מוצרים בסל

המשך קניה

לקבלת הצעת מחיר מוסדית?

איך נוכל לעזור?
Call Now Button