עצים מלאכותיים

עצים מלאכותיים נדרשים רבות באתרים שונים שרובם עסקיים, מוסדיים, ממשלתיים ועוד. נדיר למצוא אותם אצל אנשים פרטיים, אולם לא מן הנמנע שהם יהיו מבוקשים גם שם. הם מיוצרים מחומרים איכותיים ובטכנולוגיה גבוהה, ולכן, נחשבים לעמידים מאוד. מתאימים בעיקר לסביבה חיצונית אך יכולים לפאר גם חצר פנימית של לובי במבנה נאה. חברת מלבלבים מתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של עצים אלו.

עצים מלאכותיים – מגוון רחב

עצים מלאכותיים רבים מיוצרים עם בסיס של גזע טבעי. על ידי כך אווירת הטבע נשמרת. על הגזע הנ”ל שוזרים את הענפים והעלווה הנלווית. ניתן למצוא עצי בננה והדר ועצים נוספים. כמו כן, שיחי במבוק ופיקוס ועוד. יצרנים רבים מציגים לראווה גם עצי מייפל קטנים חנוטים. לצידם ניתן לבחור בצמחייה מלאכותית נוספת מגוונת כמו פרחים, צמחייה משתפלת, ועוד. שילוב מוצלח יתרום למראה רענן והרמוני של חללי המבנה והסביבה  החיצונית שלו. עצים אלו מיוצרים מחומרים דוגמת: פלסטיק, משי וסיליקון איכותיים ובטכנולוגיה מתקדמת. כך, הם נראים במיטבם לאורך זמן וכמעט ללא בלאי. ממבט חטוף ואפילו מקרוב לא יהיה ניתן להבחין שהם אינם טבעיים. ניתן להעמידם בשמש, באוויר מדברי יבש בסביבה רטובה ועוד והאפקט השלילי של מזג האוויר עליהם יהיה שולי.

שלא כמו צמחייה טבעית, תחזוקתם קלה. אין צורך להשקות, לגזום, לדשן ועוד. הם אינם נובלים ואין צורך לחדשם מעת לעת. מה שנדרש הוא לנקותם באבק ולכלוך עדין הנדבק אליהם. בסביבה חיצונית ניתן לעשות זאת בקלות עם צינור מים. רוכשים אותם בעיקר מוסדות תרבות, עסקים בתחום האירוח, מסעדות יוקרה, ועוד. כל אחד יכול לבחור מספר סוגים בגדלים ונפחים שונים על פי צורך טעם אישי ועוד. החברה יכולה להובילם אל האתר הנדרש ואף להציבם כנדרש.

עצים מלאכותיים למרפסת קונים רק ממלבלבים

חברת מלבלבים הינה מקצועית מאוד בתחום וקהל לקוחותיה מגיע מכל הארץ. ניתן לראות מבחר ממוצריה באתר האינטרנט שלה, להזמין ולקבל במועד שנקבע. ניתן להזמין גם הזמנות מיוחדות של סידורי פרחים, קירות ירוקים ועוד. כל אלו יתרמו ליצירת המראה הנכון והאווירה הנדרשת בכל מקום.

עצים מלאכותיים לבית ולמרפסת

סל קניות

0
image/svg+xml

אין מוצרים בסל

המשך קניה

לקבלת הצעת מחיר מוסדית?

איך נוכל לעזור?
Call Now Button